Nie chodzi o wynik
Nie chodzi też o zabawę

Chodzi o walkę
Chodzi o pogoń za przeciwnikiem
Chodzi o współpracę
Chodzi o emocje
Chodzi o przełamywanie własnych słabości
Chodzi o stawanie się coraz lepszym
Chodzi o próbowanie tak wiele razy, aż się uda

CHODZI O OSIĄGANIE SWOICH CELÓW

POZYTYWNA KULTURA PRACY

Tworzymy środowisko, w którym wspieramy, a nie wymagamy. Stawiamy wyzwania tak, aby wymagały wysiłku, ale nie przytłaczały.
Wyzwania, które pokonuje się nie predyspozycjami, ale wytrwałością i dążeniem do rozwoju!
Od początku sezonu 2015/16 nagradzamy Zawodników gwiazdkami (brąz, srebro i złoto) za pokonywanie kolejnych wyzwań w różnych aspektach gry w koszykówkę. Poniżej zapoznać się można z osiągnięciami indywidualnymi, jak i drużynowymi:

KADRA, ZA KTÓRĄ STOI DOŚWIADCZENIE

Całe nasze życie obraca się wokół koszykówki. Pod naszym okiem szkoliło się już ponad 1000 zawodników z całej Polski!

TRENINGI I LIGI

System treningów i lig dopasowany do potrzeb różnych grup wiekowych. Za nami już ponad 50 lig z draftem, zobacz jak wyglądają skróty z meczów, statystyki i zdjęcia:

Aktualni mistrzowie


Kolejny draft:
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
kwiecień
kwiecień
Ostatnie filmy z naszych lig:

NASZ SYSTEM

Dzięki systemowi Draftu jak w NBA drużyny są wyrównane, a każdy zawodnik ma rolę odpowiednią do swoich umiejętności, z sezonu na sezon biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność. To powoduje, że każdy dostaje dokładnie takie bodźce, jakich potrzebuje w swoim momencie sportowej przygody.

WARSZAWA - Sezon 2017/18

Możesz z nami trenować w wielu miejscach:
Mapa Google z lokalizacjami
Wybierz swój rocznik:
Chłopcy:
2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999
Dziewczęta:
2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999
Chłopcy 2008
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul.Przytulna 3
133 176 SKM
wt i czw 17:30-18:45
BIELANYul.Balcerzaka 1
Młociny
śr 15:45-17:00
pt 14:45-16:00
BIELANYul.Reymonta 25
Wawrzyszew156 184 303
wt i pt 17:45-19:00
MOKOTÓWul.Wiktorska 73
Racławicka
śr i pt 16:45-18:00
PRAGA PŁD.ul.Kwatery Głównej 13
7 9 74 76 188 202
wt 19:00-20:15
pt 18:00-19:15
Zapisy na listę rezerwową
WILANÓWul.Wiertnicza 26
116 163 180 317 519 E-2
(sektor A)
pon i śr 19:00-20:30
WOLAul.Syreny 5/7
10 13 20 24 26 27 44 76
wt i czw 18:45-20:00
URSYNÓWul.Koncertowa 4/ul.Koncertowa 8
Ursynów
pon (Konc.4) 17:00-18:00
pt (Konc.8) 19:00-20:15
Chłopcy 2007
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul.Przytulna 3
133 176 SKM
wt i czw 17:30-18:45
BIELANYul.Balcerzaka 1
Młociny
śr 15:45-17:00
pt 14:45-16:00
BIELANYul.Reymonta 25
Wawrzyszew156 184 303
wt i pt 17:45-19:00
MOKOTÓWul.Wiktorska 73
Racławicka
śr i pt 16:45-18:00
PRAGA PŁD.ul.Kwatery Głównej 13
7 9 74 76 188 202
wt 19:00-20:15
pt 18:00-19:15
Zapisy na listę rezerwową
PRAGA PŁN.DOSiR ul.Szanajcy 17/19
wt i pt 19:00-20:30
WILANÓWul.Wiertnicza 26
116 163 180 317 519 E-2
(sektor A)
pon i śr 19:00-20:30
WOLAul.Syreny 5/7
10 13 20 24 26 27 44 76
wt i czw 18:45-20:00
URSYNÓWul.Koncertowa 4/ul.Koncertowa 8
Ursynów
pon (Konc.4) 17:00-18:00
pt (Konc.8) 19:00-20:15
URSYNÓWul.Lokajskiego 3
Natolin
wt 18:30-20:00
pt 17:00-18:30
Chłopcy 2006
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Strumykowa 21
wt 17:30-18:45
pt 18:00-19:15
BIAŁOŁĘKAul.Przytulna 3
133 176 SKM
wt i czw 18:45-20:00
BIELANYul.Lindego 20
Wawrzyszew156 184 303
pon i pt 18:00-19:30
OCHOTAul.Trzech Budrysów 32
128 157 184 186 414 521
wt i czw 16:30-18:00
PRAGA PŁD.OSiR ul.Siennicka 40
102 123 173 202
wt i czw 17:00-18:30
PRAGA PŁN.DOSiR ul.Szanajcy 17/19
wt i pt 19:00-20:30
WILANÓWul.Wiertnicza 26
116 163 180 317 519 E-2
(sektor B)
pon i śr 19:00-20:30
WOLAul.Bema 73/75
PKP Kasprzaka
wt i czw 19:00-20:30
URSYNÓWul.Koncertowa 4
Ursynów
pon 16:30-18:00
śr 18:30-20:00
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 19:00-20:30
URSYNÓWul.Lokajskiego 3
Natolin
wt 18:30-20:00
pt 17:00-18:30
Chłopcy 2005
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Strumykowa 21
wt 17:30-18:45
pt 18:00-19:15
BIAŁOŁĘKAul.Przytulna 3
133 176 SKM
wt i czw 18:45-20:00
BIELANYul.Lindego 20
Wawrzyszew156 184 303
pon i pt 18:00-19:30
OCHOTAul.Trzech Budrysów 32
128 157 184 186 414 521
wt i czw 16:30-18:00
PRAGA PŁD.OSiR ul.Siennicka 40
102 123 173 202
wt i czw 17:00-18:30
PRAGA PŁN.DOSiR ul.Szanajcy 17/19
wt i pt 19:00-20:30
WILANÓWul.Wiertnicza 26
116 163 180 317 519 E-2
(sektor B)
pon i śr 19:00-20:30
WOLAul.Bema 73/75
PKP Kasprzaka
wt i czw 19:00-20:30
URSYNÓWul.Koncertowa 4
Ursynów
pon 16:30-18:00
śr 18:30-20:00
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 19:00-20:30
URSYNÓWul.Lokajskiego 3
Natolin
wt 18:30-20:00
pt 17:00-18:30
Chłopcy 2004
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Strumykowa 21
wt 18:45-20:00
pt 19:15-20:30
Zapisy na listę rezerwową
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i pt 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
OCHOTAul.Trzech Budrysów 32
128 157 184 186 414 521
wt i czw 16:30-18:00
PRAGA PŁD.OSiR ul.Siennicka 40
102 123 173 202
wt i czw 17:00-18:30
PRAGA PŁN.DOSiR ul.Szanajcy 17/19
wt i pt 19:00-20:30
WILANÓWul.Wiertnicza 26
116 163 180 317 519 E-2
(sektor C)
pon i śr 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓWul.Dembowskiego 1/ul.Koncertowa 4
Stokłosy/Ursynów
pon (Dembowskiego) 18:30-20:00
śr (Koncertowa) 18:30-20:00
Zapisy na listę rezerwową
Chłopcy 2003
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Strumykowa 21
wt 18:45-20:00
pt 19:15-20:30
Zapisy na listę rezerwową
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i pt 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
OCHOTAul.Trzech Budrysów 32
128 157 184 186 414 521
wt i czw 16:30-18:00
PRAGA PŁN.DOSiR ul.Szanajcy 17/19
wt i pt 19:00-20:30
WILANÓWul.Wiertnicza 26
116 163 180 317 519 E-2
(sektor C)
pon i śr 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓWul.Dembowskiego 1/ul.Koncertowa 4
Stokłosy/Ursynów
pon (Dembowskiego) 18:30-20:00
śr (Koncertowa) 18:30-20:00
Zapisy na listę rezerwową
Chłopcy 2002
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul. Strumykowa 21
wt 18:45-20:00
pt 19:15-20:30
Zapisy na listę rezerwową
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i pt 19:00-20:30
WILANÓWul.Wiertnicza 26
116 163 180 317 519 E-2
(sektor C)
pon i śr 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
URSYNÓWul.Dembowskiego 1/ul.Koncertowa 4
Stokłosy/Ursynów
pon (Dembowskiego) 17:00-18:30
czw (Koncertowa) 18:30-20:00
Chłopcy 2001
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i pt 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1/ul.Koncertowa 4
Stokłosy/Ursynów
pon (Dembowskiego) 17:00-18:30
czw (Koncertowa) 18:30-20:00
Chłopcy 2000
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i pt 19:00-20:30
URSYNÓWul.Koncertowa 4
Ursynów
wt i czw 17:00-18:30
Chłopcy 1999
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i pt 19:00-20:30
URSYNÓWul.Koncertowa 4
Ursynów
wt i czw 17:00-18:30
Dziewczęta 2008
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul.Przytulna 3
133 176 SKM
wt i czw 17:30-18:45
BIELANYul.Balcerzaka 1
Młociny
śr 15:45-17:00
pt 14:45-16:00
BIELANYul.Reymonta 25
Wawrzyszew156 184 303
wt i pt 17:45-19:00
MOKOTÓWul.Wiktorska 73
Racławicka
śr i pt 16:45-18:00
PRAGA PŁD.ul.Kwatery Głównej 13
7 9 74 76 188 202
wt 19:00-20:15
pt 18:00-19:15
Zapisy na listę rezerwową
WILANÓWul.Wiertnicza 26
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
WOLAul.Syreny 5/7
10 13 20 24 26 27 44 76
wt i czw 18:45-20:00
URSYNÓWul.Koncertowa 4/ul.Koncertowa 8
Ursynów
pon (Konc.4) 17:00-18:00
pt (Konc.8) 19:00-20:15
Dziewczęta 2007
grupaterminy
BIAŁOŁĘKAul.Przytulna 3
133 176 SKM
wt i czw 17:30-18:45
BIELANYul.Balcerzaka 1
Młociny
śr 15:45-17:00
pt 14:45-16:00
BIELANYul.Reymonta 25
Wawrzyszew156 184 303
wt i pt 17:45-19:00
MOKOTÓWul.Wiktorska 73
Racławicka
śr i pt 16:45-18:00
PRAGA PŁD.ul.Kwatery Głównej 13
7 9 74 76 188 202
wt 19:00-20:15
pt 18:00-19:15
Zapisy na listę rezerwową
WILANÓWul.Wiertnicza 26
116 163 180 317 519 E-2
pon i śr 19:00-20:30
WOLAul.Syreny 5/7
10 13 20 24 26 27 44 76
wt i czw 18:45-20:00
URSYNÓWul.Koncertowa 4/ul.Koncertowa 8
Ursynów
pon (Konc.4) 17:00-18:00
pt (Konc.8) 19:00-20:15
URSYNÓWul.Lokajskiego 3
Natolin
wt 17:00-18:30
pt 18:30-20:00
Dziewczęta 2006
grupaterminy
BIELANYul.Przasnyska 18a
22 28 33 35
śr 18:15-19:30
pt 17:30-18:45
MOKOTÓWul. Joliot-Curie 14
Wierzbno218 222 tram
śr i pt 17:00-18:15
WOLAul.Bema 73/75
PKP Kasprzaka
wt i czw 17:30-19:00
URSYNÓWul.Lokajskiego 3
Natolin
wt 17:00-18:30
pt 18:30-20:00
Dziewczęta 2005
grupaterminy
BIELANYul.Przasnyska 18a
22 28 33 35
śr 18:15-19:30
pt 17:30-18:45
MOKOTÓWul. Joliot-Curie 14
Wierzbno218 222 tram
śr i pt 17:00-18:15
WOLAul.Bema 73/75
PKP Kasprzaka
wt i czw 17:30-19:00
URSYNÓWul.Lokajskiego 3
Natolin
wt 17:00-18:30
pt 18:30-20:00
Dziewczęta 2004
grupaterminy
BIELANYul.Przasnyska 18a
22 28 33 35
śr 18:15-19:30
pt 17:30-18:45
MOKOTÓWul. Joliot-Curie 14
Wierzbno218 222 tram
śr i pt 17:00-18:15
WOLAul.Bema 73/75
PKP Kasprzaka
wt i czw 17:30-19:00
Dziewczęta 2003
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i pt 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
Dziewczęta 2002
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i pt 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
Dziewczęta 2001
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i pt 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
Dziewczęta 2000
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i pt 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową
Dziewczęta 1999
grupaterminy
BIELANYul.Gwiaździsta 35
121 122 157 185 197
pon i pt 19:00-20:30
URSYNÓWul.Dembowskiego 1
Stokłosy
wt i czw 19:00-20:30
Zapisy na listę rezerwową

Zapraszamy najpierw na próbny trening bez zobowiązań




Dwustronne stroje koszykarskie (sygnowane Warsaw Basketball, a także dzielnicą, w której zawodnik trenuje) dostępne są u trenerów. Stroje są obowiązkowe dla zawodników trenujących na stałe.

ZAMÓW STRÓJ


Informacje o płatnościach za treningi (miesięcznie):

160zł miesięcznie za 2 treningi tygodniowo po 90min (Lindego, Gwiaździsta, Koncertowa, Dembowskiego, Wiertnicza, Trzech Budrysów, Bema, Siennicka, Szanajcy, Lokajskiego) - 100zł za 1 trening tygodniowo
140zł miesięcznie za 2 treningi tygodniowo po 60-75min (pozostałe grupy) - 90zł za 1 trening tygodniowo

Opłaty za treningi i ligi:
Klub Sportowy Draft sp. z o. o.
50 2490 0005 0000 4520 2719 6561
w tytule: Imię i nazwisko zawodnika, grupa, telefon podany przy zapisach
np.: Jan Kowalski, Koncertowa 2005, 510123123

Opłaty za stroje i koszulki drużynowe:
Sport Basics
05 1140 2004 0000 3202 4852 8531
w tytule: Liga/Strój WB, Imię i nazwisko zawodnika
np.: Strój WB, Jan Kowalski lub Dzika Liga, Jan Kowalski

Dodatkowe informacje:
· Płatności prosimy realizować do 10. dnia miesiąca z góry za dany miesiąc
· Płatne przez 10 miesięcy – bez lipca i sierpnia, pełna opłata za miesiąc z feriami.
· Dołączając po 15. dniu miesiąca, można opłacić połowę kwoty.
· Kontuzje, długie choroby oraz rezygnacja zgłaszane mogą być wyłącznie emailem na adres warsawbasketball@gmail.com. Długie nieobecności (przynajmniej 5 treningów pod rząd, zgłoszone najpóźniej po drugim treningu) można zapłacić połowę opłaty za dany miesiąc.
· Treningi prowadzone są zgodnie z kalendarzem szkolnym – tzn. dni wolne od szkoły są również dniami wolnymi od treningów.
· Brat lub siostra może płacić połowę.

Więcej informacji: warsawbasketball@gmail.com
600-728-416 Marcin Popiołek

OSIĄGAJ Z NAMI